• Свеж
килим за подрачје за ретро -машина за ретро -машина, 5 '8', мулти

килим за подрачје за ретро -машина за ретро -машина, 5 '8', мулти

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Пронајдете ја топлината што ви треба со овие пријатни килими. Нашите меки, ултра-перничиња за подот се само нешто што треба да ве загреат дури и во најстудените денови. Лизгајте ги прстите во нивната луксузно мека ткаенина и уживајте да потонете во нивниот уникатен текстурен ткаење. Совршени за расадник, овие парчиња се изградени за да издржат на тежок сообраќај на нозете. Со лесни за чистење на материјали за тапацир, направете го вашиот простор за живеење како шик како што сте со нашиот убав додаток. Без оглед колку работа треба да направите околу куќата, овие парчиња ќе го олеснат тоа од кога било досега. Nuloom katarina Retro Machine Sureable inreage reg. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата