• Свеж
Агилност автоматски делови на шофершајбната за WhindShield за Dodge, специфични модели на epип

Агилност автоматски делови на шофершајбната за WhindShield за Dodge, специфични модели на epип

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Agility Auto Parts нуди целосна линија на врски со бришачи кои опфаќаат 90% од апликациите за возила во Северна Америка. Нашите врски на бришачите се галванизираат и се обложени против низа за да обезбедат долготрајна заштита и издржливост. Сите наши врски на бришачите се изградени за да ги исполнат или надминат сите спецификации на OEM што обезбедуваат лесна инсталација, соодветно вклопување и соодветна функција. Сите наши врски на бришачите се изградени за да ги исполнат или надминат сите спецификации на OEM што обезбедуваат лесна инсталација, соодветно вклопување и правилна функција. Со нашиот широк спектар на производи и поддршка од тим од инженери за производи со седиште во САД, агилноста е најдобриот избор за професионалци и правилно-тоа, исто така . направени за издржливост со робустен дизајн на тежок челик и пластични грмушки за пом . Компонентите се галванизирани и обложени за заштита од анти-рист и анти-џем . Сите врски на бришачите се претходно подмачкани за зголемена издржливост и лесна инсталација . дизајни специфични за апликација за исполнување или надминување на спецификациите на ОЕ што доведуваат до непречена замена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата