• Свеж
Заштитник на багажникот на океанот Харпер Лејн, заштитник на багажникот 72 “

Заштитник на багажникот на океанот Харпер Лејн, заштитник на багажникот 72 “

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Заштитете го трупот со тоа што го покрива со овој заштитник на багажникот на океанот Харпер Лејн. Полиестерската ткаенина обезбедува долготрајна издржливост и ја прави оваа машина за заштита на софата што може да се пее за лесно одржување. Оваа ватирана покривка е реверзибилна за два различни погледи. Вклучува 1 машина за заштита на багажникот на автомобили Полиестер димензии 69 инчи ширина x 72 инчи долги дизајнирани да ги вклопат повеќето стебла Харпер Лејн Океан Познаки за разгледници на автомобили Заштитник на багажникот 69 x 72 ".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата