• Свеж
Чувари На Костимот Ракетен Ракун Галакси Бојс

Чувари На Костимот Ракетен Ракун Галакси Бојс

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Со Чуварите на Костимот Ракетен Ракун Галакси Бојс, вашето дете може да истражувач на вселената од поинаков вид. Тој?ќе сакам Да бидам Ракета, мирисот што зборува, дрзок Ракун што им помага На Стар-Лорд, Гамора и бандата да ги победат вселенските напаѓачи од секаков вид. Нов вид херој се појавува Со Ракета, кој сака да го симне секој лош човек што ќе им се најде на патот. Овој костим е идеален за борба против криминалот во вселената, бидејќи доаѓа со удобен комбинезон со навлаки за чевли и маска. Ако сакаа Чувари на Галаксијата 2, тие?ќе уживате во Овој Чувар На Костимот Ракетен Ракун Галакси. Чувари На Костимот Ракетен Ракун Галакси Бојс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата