• Свеж
Чуда на нација девојки 4- & плус долг отворен џемпер од кардиган

Чуда на нација девојки 4- & плус долг отворен џемпер од кардиган

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Вашата девојка ќе ја сака оваа чудо нација со долг отворен кардиган џемпер! Одликувајќи се со страничен пресек и високо-низок стил, ова ќе биде нов омилен џемпер на вашата девојка! Чудо на нација долго отворено кардиган џемпер. Долги ракави. Високо низок стил со страничен отвор. Внатрешна убавина на вратот. Достапно во разновидни бои. Се прашувам нација. Девојки 4-18 44% полиестсер; 4% спандекс. Инструкции за нега на ткаенини : Машинско миење ладно, миење со слични бои, користете волна деликатен циклус на миење, само белило од хлор кога е потребно, пад на суво ниско, ниско железо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата