• Свеж
Костим На Темниот Змеј На Девојката за ноќта На вештерките

Костим На Темниот Змеј На Девојката за ноќта На вештерките

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашето мало девојче се што и треба за да ја игра улогата на свое место во универзумот На Дизни, кога ќе нарачате Костим За Темни Змејови На Нашите Девојки! Оваа Темна Змејска облека го повикува на ум Чудовиштето Што Малефисент го користи за да ги уништи своите непријатели, а вашата ќерка може да ја користи како дел од Нејзиниот Мал костим. Ќе ви се допадне да ја гледате во живо нејзините омилени филмови и романи како овој лик од Потомците на Дизни! Костимот На Темниот Змеј На Девојката на Ноќта на вештерките.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата