• Свеж
Француски тост контраст девојки 4- Еластична половината влечење на панталони

Француски тост контраст девојки 4- Еластична половината влечење на панталони

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа пантолона има неограничени можности за контраст на францускиот тост, еластична половината што влече во панталони се совршени за секој ден без разлика дали е во класа или во трговскиот центар. Тие се карактеризираат, трендовски лента со еластична лента за половината, мека издржлива мешавина од памук со вистинска количина на истегнување за удобност и вклопување памучна мешавина. Истегнување, удобност што трае. Еластична лента за половината со лента за боја на предиво. Слаби одговара. Затворање на исмејување. Функционални предни џебови. Функционални џебови на заварување со џебна торба. Назад пикадо. Машина за перење. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата