• Свеж
Девојки за кратки ракави за кратки ракави на в Valentубените, големини со 4-18

Девојки за кратки ракави за кратки ракави на в Valentубените, големини со 4-18

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Љубовта е во воздухот! Таа ќе ја шири таа вибрација на Денот на вineубените со начин да го прослави краткиот ракав. Задебелена и разнобојна, оваа Tie-Dye Tee има предна графика и опуштена вклопување. Таа сигурно ќе сака да го меша и да одговара со сè, од шорцеви до фармерки до џогери до хеланки. Нов фаворит во нејзината обична колекција. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Целокупната шема на вратоврска со графичка однапред. Графички мета за Денот на вineубените за девојчиња од пат да слават.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата