• Свеж
Девојки Бикетар со ленти за грб

Девојки Бикетар со ленти за грб

DEN 191.84
Стока
Достапно е за нарачката

Данскин сега Бикеард со задните ленти сега доаѓа во енергичен принт и сребрена испуштена детали за латици, Biketard и соодветна вратоврска за коса. Направено од нашиот издржлив полиестер од 94%, 6% спандекс кој е лесен за миење и носење на девојки Biketard со ленти за грб.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата