• Свеж
Графичко руно од правда, Графичко руно џогери, големини XS-XXL

Графичко руно од правда, Графичко руно џогери, големини XS-XXL

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Graphicегерс на Graffic Graphic Reece Joggers ќе биде нејзин следен џогер за новата сезона! Овие супер-меки џогери од руно имаат слатко графичко детали и удобно половината за влечење, што ги прави совршено дно за да го прифатат нејзиното уникатно јас. Спарете го со својот омилен врв или совпаѓање на худи за ellвезден изглед исто толку неверојатно како што е. Материјал : 52% памук/48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : тенка нога. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Функционално влечење; контрастни отпечатоци. Justice Graphic Fleece Joggers за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата