• Свеж
Маскирајте Ги Девојчињата Дизни Класичен Храбар Костим За Фустан Мерида-Големина 3Т-4Т

Маскирајте Ги Девојчињата Дизни Класичен Храбар Костим За Фустан Мерида-Големина 3Т-4Т

DEN 240.00
Стока
Достапно е за нарачката

Облечете се како Храбрата И жестока Принцеза На Дизни мерида! Вашата принцеза ќе биде исклучена во епска авантура во овој прекрасен фустан на Мерида. Станете хероина Од Храбриот филм На Дизни пиксар! Класичниот Храбар Костим На Дизни мерида вклучува темно фустанче со златна лента, блескаво здолниште од тул и камео со карактер. Упатства за нега : Рачно измијте ја ладната вода со благ сапун. Падне сува ниска. За најдобри резултати висат или лежат рамно за да се исушат. 100% полиестер. Изработени од удобни материјали за целодневна удобност. Одлично за забавите На Дизни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата