• Свеж
Атлетски работи Девојки кратки долна облека 10-пакувања, големини S-XL

Атлетски работи Девојки кратки долна облека 10-пакувања, големини S-XL

DEN 192.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овие беспрекорни брифинзи имаат забавен и шарен печатење и удобност од стрии од атлетски дела. Целосно покривање на грбот. Еластични отвори за половината и нозете. Шарен печатен дизајн. Засилен густ. 94% најлон/6% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата