• Свеж
Thumbrintz Chevron Monogram Sham, црна

Thumbrintz Chevron Monogram Sham, црна

DEN 414.56
Стока
Достапно е за нарачката

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram Sham, Black : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црна, вар зелена и бела боја за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена е полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Достапна големина : Стандард, Кинг. Машинско миење и суво.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата