• Свеж
Добро Ткаени Болдвин Леви Модерна Геометриска Сива Златна Мека 9'3 12'6 Област Килим

Добро Ткаени Болдвин Леви Модерна Геометриска Сива Златна Мека 9'3 12'6 Област Килим

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Колекцијата Болдвин содржи чеша од врвен квалитет на дизајни направени за употреба со голем сообраќај. Неговите класични и апстрактни геометриски стилови се вткаени во неутрална палета со тонови на сива, слонова коска, беж и темно сина боја. Сложените засенчени дизајни кријат нечистотија и абење додека кадифен 0,5" купот полипропилен поставен на топлина дава класа и тежина. Предивото е исто така отпорно на дамки и не фрла или бледне со текот на времето. Кадифен, мек, 0,5-инчен топлински сет полипропиленски куп. Мека, неутрална палета се вклопува во секој простор. Засенчените обрасци и темните бои го кријат абењето. Издржлив и лесен за чистење. Отпорен на дамки и избледување, предиво без барака. Безбедно за дрвени подови. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата