• Свеж
Питсбург Стилерс-С. Престон Маскота Челик Мекбем Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Питсбург Стилерс-С. Престон Маскота Челик Мекбем Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 271.20
Стока
Достапно е за нарачката

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Питсбург Стилерс - С. Престон Маскота Челик Мекбим 20 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Питсбург Стилерс-С. Престон Маскота Челик Мекбим 20 Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата