• Свеж
Чизми со акцент на девојчето чизми од велур

Чизми со акцент на девојчето чизми од велур

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Вашето мало девојче ќе најде нов омилен чевли со овие чизми Сарена од Бринли Ко. Овие симпатични чизми со велур со велур се карактеризираат со декоративни акценти на токи и странични затвори за лесен стил. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 12. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Brinley Co. Девојки акцент на велур чизми : Материјал : Фаукс велур. Ѓон : текстурирана гума. Возраст : Деца. Висина/тип на пета : 0,25 "ѓон. Висина на вратилото : 7,5". ОПИКТИРА :

Особините

Најдобрите понуди во категоријата