• Свеж
Асиметричен фустан за девојчиња за чудо нација, големини 4- & плус

Асиметричен фустан за девојчиња за чудо нација, големини 4- & плус

DEN 288.00
Стока
Достапно е за нарачката

Значи. Многу. Забава. Асиметричниот фустан на Wonder Nation за девојчиња е одличен избор за нејзината гардероба во која има мек дизајн на печатени крепи. Нагласено со асиметрични шевови и нежно тресење, овој фустан е подготвен за секојдневни активности или семејни забави со совршена комбинација на симпатична и удобна! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер печатен креп. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на копчето за клучеви на грбот. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : асиметричен цвест со деликатно тресење; Дизајн на креп. Докажано дете тешко : дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Асиметричен фустан на кратки ракави на девојчињата од Wonder Nation.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата