• Свеж
Чудо девојки со долг ракав играат фустан, 2 пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки со долг ракав играат фустан, 2 пакувања, големини 4- & плус

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Симпатични, лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за гардеробата на девојчињата. Лесен фустан со долги ракави со џебови ја одржува добро и се чувствува одлично. Симпатична, лесен стил на носење, овој фустан е забавен за слој со тексас јакна или кардиган. Таа ќе се чувствува одлично во нејзиниот обичен и забавен фустан. 2 пакет. Играчка облека. Направено во Виетнам. 60% памук 40% полиестер. Екипаж. Долги ракави. Упатство за нега : (Печати) Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Кул железо кога е потребно. Не железни етикета. Не исушете чисто. (Цврста) машина миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Не железни етикета. Не исушете чисто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата