• Свеж
Без зборови девојки накит за половината прошетка низ макси-прилика фустан, големини 7-16

Без зборови девојки накит за половината прошетка низ макси-прилика фустан, големини 7-16

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова е прекрасен фустан за прошетки што е сезона што мора да ја има. Овој зачудувачки изглед е сјаен чипка ромпер со максимален шифон преклоп. Има украси на ригистони на половината, давајќи му го тој совршен екстра пламен. Макси. Ропер. Чипка. Шифон. Rhinestones. Без ракави. 93 % чипка - полиестер, 7 % спандекс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата