• Свеж
Девојки Климентин Рецитална магија Камизол танц фустан

Девојки Климентин Рецитална магија Камизол танц фустан

DEN 283.04
Стока
Достапно е за нарачката

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентинска облека Големи девојки (7-16) Климентински рецитал магичен танцов фустан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата