• Свеж
Девојки со розови кадифени девојки, лето, лето игра фустан, големини 4-12

Девојки со розови кадифени девојки, лето, лето игра фустан, големини 4-12

DEN 281.44
Стока
Достапно е за нарачката

Овој разигран низ целиот печатен фустан од розов кадифе е фантастичен додаток на гардеробата на вашите мали девојчиња за забава со топло време! Совршено се совпаѓаат со нејзините омилени сандали од плажа до игралиште. Лажички врат. Без ракави. Силуета за вклопување и пламен. Печатење на сите. 65% полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Флеј игра фустан за девојки од розов кадифе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата