• Свеж
Екидсбридал Бел Тул Цветни Ливчиња Од Роза Формален Фустан Од Цветна Девојка Фустан Од Свадба Фустан Од Тул Помлад Фустан За Деверуша Фустан За Свето Крштевање Фус

Екидсбридал Бел Тул Цветни Ливчиња Од Роза Формален Фустан Од Цветна Девојка Фустан Од Свадба Фустан Од Тул Помлад Фустан За

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Елегантната карактеристика на елече е изработена Од Бел поли сатен. Линијата на половината е украсена со Вашиот Избор на боја органза појас и цвет од лента за да го направите овој фустан поелегантен. Здолништето има 4 слоја, внатрешниот слој е сатен прикачен со мрежа за дополнителна полнота. горниот слој е всушност двоен слој меки тул со ливчиња од роза и лисја завиткани во него за да го направат овој фустан поубав. Ве молиме погледнете ЈА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на фотографиите за точно мерење. Користевме дополнителна кошула која не е вклучена со фустанот. Материјал : Елегантна Сатенска Поли / Сатенска Постава / Тул.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата