• Свеж
Ранецот за целосна големина на продавницата за лиценци

Ранецот за целосна големина на продавницата за лиценци

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Вашиот омилен мал студент ќе го сака овој ранец со целосна големина на Shopkins за првите неколку години на училиште. Конструиран со еден главен оддел и еден преден простор со затворање на патент, овој ранец е способен да ги вклопи сите нејзини лични предмети и училишни материјали. Предниот дел ја карактеризира фразата "Најдобри пријатели" со живописна графичка Shopkins. Ремените на рамото се поставени и прилагодливи за удобност и безбедност, а јамката на шкафче го олеснува обесеното ранец на кука дома или училиште. Две џебови од страна на решетката овозможуваат шише со вода и складирање на чадор. Таа ќе сака да им го покаже на овој функционален пакет на сите нејзини пријатели кога ќе се врати на училиште оваа година. Shopkins Shop Kins 16 "Ранец со целосна големина : 100% полиестер. Ранец. Официјално лиценциран производ. Предниот дел на Shopkins Graphic. Главен оддел со затворање на патент. Предниот дел со затворање на патент. Избришете чиста со влажна крпа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата