• Свеж
Девојки француски Тери влечење кратко

Девојки француски Тери влечење кратко

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Feelе се чувствувате и ќе изгледате одлично без разлика дали кршите пот или легнувате во удобноста на вашиот дом со овие атлетски дела Француски шорцеви за влечење на француски тери. Тие имаат метална завршница што додава спортски шик изглед на вашата облека и го разликува од просечниот пар шорцеви. Во меѓувреме, други карактеристики како манжетната полите и еластичниот половината за влечење ги комплетираат овие шорцеви и ги прават задолжителни за вашиот плакар. Овие шорцеви се направени од мека француска ткаенина Тери за долготрајна удобност и се достапни во најразлични забавни стилови за да изберете за да можете да ја најдете совршената за вас. Атлетски работи Француски шорцеви за влечење на девојчињата Тери : 78% памук, 20% полиестер, 2% други влакна. Мека француска ткаенина Тери. Шорцеви. Еластична половината за цртање. Предни наклонети џебови. Манжетни полите. Метални детали. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, средно железо доколку е потребно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата