• Свеж
Маица за девојчиња за девојчиња Garanimals Baby и Toddler, Tie Front Top и Shorts Outfit, 4-парчиња

Маица за девојчиња за девојчиња Garanimals Baby и Toddler, Tie Front Top и Shorts Outfit, 4-парчиња

DEN 447.84
Стока
Достапно е за нарачката

Измешајте го и одговарајте на нејзиниот пат со супер-симпатичен изглед со овој четири парчиња врвови и шорцеви поставени од Garanimals. Таа ќе сака да создава шарени и удобни облеки со овој симпатичен сет. Продаден исклучиво на. Комплетот со четири парчиња вклучува : Top Top, маица и два пара шорцеви. Резервоар : екипаж; без ракави; вратоврска; графички однапред. Маица : екипаж, кратки ракави на треперење; печатење на сите. Шорт-шорцеви : стилизирање на влечење; Сместена, еластична лента за половината; Две предни џебови. Шорцеви : стајлинг на влечење; еластична лента за половината; печатење на сите; Руфл полите. 60% памук/40% полиестер; Шорт -шорцеви : 65% памук/35% рајон; Шорцеви од руфли : 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Гаранималс со четири парчиња резервоар, маица и шорцеви поставени за девојчиња за бебиња и мали деца.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата