• Свеж
Имитан Унизе Лесни Папучи За Чорапи Спална Соба За Дишење Зимски Топли Чорапи Меки Домашни Чевли РОЗОВА СЛОН 6С-6,5 Ц

Имитан Унизе Лесни Папучи За Чорапи Спална Соба За Дишење Зимски Топли Чорапи Меки Домашни Чевли РОЗОВА СЛОН 6С-6,5 Ц

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ : Издржливи влечки За Чорапи со еластичен дизајн, за да спречите олабавување на чорапите, не е лесно да се деформираат по долгорочно носење. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Уживајте во целодневната удобност без да го загрозите стилот носејќи ги влечките за чорапи. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Одличен Подарок За Божиќ, роденден, друг фестивал. Носете ги секој ден како што сакате. Изработката е фина и мазна, удобната ткаенина не ги боцка стапалата и е удобна за носење. Совршена влечка, подни чевли за секојдневно. РАЗНОВИДНО НОСЕЊЕ : Одлично За носење во внатрешна употреба, куќа, дом, спална соба, студентски дом, трпезарија, домашна канцеларија итн. ПРЕКРАСЕН ИЗГЛЕД : оваа прекрасна затворен влечки чорапи дизајниран да симпатична цртан филм со свеж и прекрасен стил, чорапи имаат симпатична изглед и се достапни во различни бои. Одличен избор за внатрешно секојдневно, внатрешно одење, совршено за внатрешна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата