• Свеж
СОФИА ИНТИРАМИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА ZEЕБРА ЗЕБРА

СОФИА ИНТИРАМИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА ZEЕБРА ЗЕБРА

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ние сме диви околу овие релаксирачки плетени панталони од Зебра од Софија Вергара. Лесниот, повлечен дизајн, симпатичните ленти со зебра, опуштената силуета на нозете! Ова пријатно пронајдете парови со нашиот резервоар за појавување и худи за координиран, удобен изглед. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Estamos Encantados con estos pantalones tipo lounge relajados con tejido de punto y estampado de cebra de sofia vergara. El Cómodo diseño fácil de poner, las lindas rayas de cebra y ¡la siueta de corte de pierna Holgada! ESTOS ACOGEDORES PANTALONES CREAN UN Cómodo Conjunto Cuando Los Combinas con nuestra Blusa de Tirantes la sudadera de la misma tela. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 71% Рејон/29% полиестер/71% рајан; 29% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Подигање и инсејм : високи; 29 ”inseam/tiro alto; 29ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; 2,5 ”широк ребрестиот еластичен половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura elástica Acanalada de 2.5ʺ de Ancho para más comodidad. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Зебра quакард плетена завршница; се спротивставува на намалувањето во миењето/акабадо де Теџидо quакард Кон Естампадо де Кебра, без encoge al lavarse. Pенски плетени панталони од Зебра од Софија ги заплашуваат Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата