• Свеж
Женски кадифен панталони за пижами

Женски кадифен панталони за пижами

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Супер меки и удобни лами печати плишани панталони за пижами имаат и еластична лента за половината и лак пред себе. Ткаенината е толку мека и удобна! Може да се носи за спиење или да легнува наоколу. Совршен за сезоната на празници и прави одличен подарок! 100% Подарок за подароци за празници за полиестер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата