• Свеж
Минарско масло го нанесува бронзеното сапун сапун

Минарско масло го нанесува бронзеното сапун сапун

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашата бања освежувачки и ажуриран изглед со ова минарско масло триено бронзено сапун сапун. Со издржлива метална конструкција и класичен изглед, ова сапун за бања ќе го оживее декор во повеќето бања. Без разлика дали целосно ја реновирате вашата бања или едноставно сакате да додадете стилски изглед на постојниот простор, ова метално сапун сапун е функционален и модерен избор. Сапунот сапун може да се користи самостојно или спарено со координативни парчиња за полиран последен изглед. Минарско масло го нанесува бронзеното сапун сапун.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата