• Свеж
Перформанси на гордоста пластична свест за рак на дојка, голф маички розови, брои

Перформанси на гордоста пластична свест за рак на дојка, голф маички розови, брои

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Перформансите на гордоста е пластична голф-мета, дизајнирана со посебна глава со низок отпор кој создава помалку триење помеѓу топката за голф и тетивата што резултира во подолги погони. Подобрениот дизајн создава зголемена стабилност за маичките за перформанси на гордоста. Глави за изведба на низок отпор; Инженерски да го намали триењето помеѓу голфот и топката за голф. 25 броење, должина од 3-1/4 "; одлична за возачи над 360cc и за употреба на пар 4 и 5s. Неспоредлива издржливост; Пластични перформанси на гордоста се конструирани со пластика од највисоко ниво АБС за да траат подолго. Направено од гордоста голф ти ; Од 1950 година, гордоста голф е најголемиот производител на голф -маици во светот. Специјално издание; Покажете ја вашата поддршка со лента за подигнување на свеста за рак на дојка, отпечатена на секоја мета.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата