• Свеж
Клучен прстен за отворање на шишиња со сребро-тон од Penn State од Rico Industries #Q-GC6410

Клучен прстен за отворање на шишиња со сребро-тон од Penn State од Rico Industries Q-GC6410

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

NCAA Penn State Silver-Tone Swote Tone Key Ring Ring By Rico Industries L должина : 15 inl length на ставка : 1,5 Inmaterial : Accents : Emamelmaterial : Accent Color 1 : Multi-Colored Licensed By : NCAAmatery : Primary : Metalitem тежина U/M : LBSwidth на точка : 3,75 ВИДОВЕН ВИДОВ : Клучен рингс Производ Тип : Додаток ОД ЕДИНИЦА : СОСТОЈБА : Менсматеријал : Примарна - Боја : Сребрен тонгифт Тип : Лиценциран спортски подарок за спорт : 0,02 инцизија / држава / земја : Пенсилванијалиименска организација : Пенсилванија Државен универзитет во Државен универзитет не може да се врати во должина на предметот : 1,5 во материјал : Акценти : Емајл Материјал : Акцент боја 1 : повеќебојно лиценциран од : NCAA Материјал : Примарна : Метална ставка Тежина U/M : LBS ширина на ставка : 3.75 Во типот на додаток : Клучни прстени Тип на производ : Додаток Продаден од страна на Единица : секоја. Пол : Машки материјал : Примарен - Боја : Сребрен тон Подарок Тип : Лиценцирани спортски подароци Висина : 0,02 во град / држава / земја : Пенсилванија лиценцирана Организација : Државен универзитет во Пенсилванија. Совршено за лично носење или подарок за вашата loveубов да го обележите вашиот посебен момент. Одличен подарок за в Valentубените, годишнината, ангажманот, свадбата, роденденот, Божиќ, Нова Година, дипломирање или какви било посебни моменти во животот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата