• Свеж
Бои Компатибилен Со Форд Фокус 2007-Точниот Натпревар Допир Боја Јасно Буквар И Основен Комплет

Бои Компатибилен Со Форд Фокус 2007-Точниот Натпревар Допир Боја Јасно Буквар И Основен Комплет

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за автомобили. Нашиот oem точен НАТПРЕВАР FORD (36/37/6 DVC/F/K7/OC/PZ/PZJ Океански Бисер) автоматската боја е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ЗАВРШНИЦА на ВАШИОТ автомобил.Ние сме познати по нашиот "Совршен Натпревар" допрете автомобилски бои. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автоматска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиентите. Секоја тегла боја за автомобил е измешана по нарачка и бојата гарантирано одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ форд. Нашите бои може да се користат со апликации за воздушни четки. Нашиот квалитетен проѕирен капут одлично ја подобрува и заштитува бојата за допир за автомобили. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Тегла Допир Боја е одлична за помали поправки на браници, браници и врати. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот Код За Боја На Форд" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за допир на автомобилот можат да ги поправат сите видови карпести чипови и гребнатини на клучот на бојата на ВАШИОТ ФОРД. Поправете го вашиот браник, браник, хауба, четвртина панел, покрив и многу повеќе. Форд (36/37/6 DVC/F/K7/OC/PZ/PZJ Океански Бисер) Допрете Тегла / Clr/Буквар/Prep Kit комплет вклучува : комплетен комплет за поправка на сите рок чипови и dings . Тегла Боја 0.25 мл . Тегла Јасен Слој 0.25 мл . Тегла Буквар 0.25 мл . Пар Нитрилни Ракавици . 2 мл Шише Восок И Отстранувач На Маснотии . 6 Премиум Апликација Даберс . 1 Крпа за продавница без Влакненца. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата