• Свеж
Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Торнадо Сива Металик Ауди

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Торнадо Сива Металик Ауди

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : П2. За : Торнадо Сива Металик Ауди А7. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата