• Свеж
Младински Кристијан Мек Кафри Црна Каролина Пантерс реплика дрес

Младински Кристијан Мек Кафри Црна Каролина Пантерс реплика дрес

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Помогнете му на младиот поддржувач на Каролина Пантерс во вашиот живот да ја истакне нивната loveубов да гледате Кристијан Мек Кафри да доминира на гридрирон со оваа реплика дрес од Адидас. Одликувајќи се со графики подготвени за игри Каролина Пантерс, нивниот ентузијазам ќе биде непобитен кога ќе се расположат за составот во овој дрес. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Графики за печатење на екран. Краток ракав. V-врат. Меша ткаенина. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Outer Stuff.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата