• Свеж
Младински Патрик Махомс Црвен Канзас Сити началници Тим реплика дрес

Младински Патрик Махомс Црвен Канзас Сити началници Тим реплика дрес

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Помогнете му на младиот поддржувач на началниците на Канзас Сити во вашиот живот да ја потенцираат нивната loveубов да гледаат Патрик Махомс доминираат на гридирон со оваа реплика. Одликувајќи се со графики подготвени за игри Канзас Сити, нивниот ентузијазам ќе биде непобитен кога ќе се расположат за составот во овој дрес. Ткаенината од мрежа е сигурно да ги задржи удобни во текот на целиот ден. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Меша ткаенина. Реплика Jerseyерси. V-врат. Бренд : Карактеристики на NFL. Официјално лиценциран. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Графики за печатење на екран.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата