• Свеж
Машка NFL Pro Line by Fanatics Brandied Carson Wentz Midnight Green Green Philadelphia Eagles Player Jersey

Машка NFL Pro Line by Fanatics Brandied Carson Wentz Midnight Green Green Philadelphia Eagles Player Jersey

DEN 7999.84
Стока
Достапно е за нарачката

Вие сте жестоко лојален обожавател на Филаделфија Иглс кој сака да излезе и да им покаже на сите колку е посветен на тимот навистина. Сега можете да го направите токму тоа со ставање на овој дрес на играчот на Carson Wentz San Francisco 49ers од фанатици брендирани! Се одликува со зачудувачки графики на Филаделфија Иглс од предната и назад, совршена за истакнување на вашата непоколеблива екипа на гордоста на секој ден на секој ден. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Странични инсерти. V-врат. Предните и задните споеви на јарем. Кратки ракави. Графики запечатени со топлина. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата