• Свеж
EasyFashion Ft прелитни замрзнати таблети мини вештачка елка со цементна база, зелена

EasyFashion Ft прелитни замрзнати таблети мини вештачка елка со цементна база, зелена

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Комплетирано со ПВЦ гранки и совети од ПВЦ, оваа вештачка елка има реален изглед, додавајќи зимска атмосфера во вашиот дом и канцеларија. Стабилна и цврста цементна база дава добро избалансирана и целосна поддршка на трупот на дрвото; Материјалите за квалитет на премиум обезбедуваат оваа мини вештачка елка е отпорна на оган и анти-колапс, што е безбедно за употреба. За ваша погодност, потребно е многу малку напор за мелење и поставување. *Easy Fashion 2 ft прелитни замрзнати таблети мини вештачка елка со цементна база, зелена : материјали : PVC, железо, цемент. Категории : Пред-осветлена замрзната елка на таблети. Пребројување на вкупно совети : 67. Пребројување на вкупните светла : 35. Севкупна димензија : 16,5 × 25 "(Dia. × H). Дијаметар на цементната основа : 4.3". G.W. : 3.5lb. N.W. : 2.9lb. Боја : Зелена. *Белешка : Ве молиме, дозволете ± 1,2 "Грешка во мерењето, поради советите на филијалата што се наведнуваат . Ве молиме, дозволете грешка во мерењето од 1,1 LB.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата