• Свеж
Еволуира кафеава перика капа, брои

Еволуира кафеава перика капа, брои

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Капакот за перика Evolve ја обезбедува косата под перики без иглички и е дизајниран да обезбеди удобно вклопување. Совршено како капа за ткаење или да создадете своја перика. Материјалот ја одржува главата ладна под перики и помага да се намали потењето. Направено во Кина. Содржина на ткаенина : 98% најлон, 2% спандекс. Обезбедува коса под перики без иглички. Дизајнирано да понуди удобно вклопување. 100% материјал со висок квалитет. Вклучува 2 перики за коса. 98% најлон, 2% спандекс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата