• Свеж
Јубнлви Перница Случај Жолта Геометриска Перница Декоративна Есенска Покривка Перница Пад Перница Случај Ѓ

Јубнлви Перница Случај Жолта Геометриска Перница Декоративна Есенска Покривка Перница Пад Перница Случај Ѓ

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сенф Перница Случај Жолта Геометриски Cover Cover Перница Покрие Декоративни Спецификација : Сосема нов Материјал : Памук Лен Боја : Мулти-Боја Стил : Мода Големина(прибл.) : 18"x18" /45 см*45 см големината може да има отстапување од 0,5-2 см поради произведено до различен датум. Грижа : Рачно Перење или Миење Во Ладна Вода во нежен циклус. Не користете белило. Скриено Затворање На Патент. Вметнете Се Продава Одделно Може да се користи за украсување на дневната соба, правење домот да изгледа поудобно топлина. Забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Вклучен пакет : 1 * навлака За Перница (не е вклучена внатрешна перница) Куќиште За Перница Од Сенф Жолта Геометриска Есенска Покривка За Есенска Перница Декоративна Спецификација : Сосема нов Материјал : Памучна Ленена Боја : Повеќебоен Стил : Модна Големина(прибл.) : 18"х18" /45см*45см големината може да има отстапување од 0,5-2см поради произведено до различен датум. Грижа : Рачно Перење или Миење Во Ладна Вода во нежен циклус. Не користете белило. Скриено Затворање На Патент. Вметнете Се Продава Одделно. Може да се користи за украсување на дневната соба, правење домот да изгледа поудобно топлина. Забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Вклучен пакет : 1 * навлака За Перница(не е вклучена внатрешната перница). Перница Случај. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата