• Свеж
Тенок права фармерки на Вранглер

Тенок права фармерки на Вранглер

DEN 367.68
Стока
Достапно е за нарачката

Тенок директен фармерки на Wrangler имаат мидриз, тенок директно вклопување и допир на спандекс за стрии. Деталите за дизајнот вклучуваат трајно засилено зашивање, лепенка од половината и џебови на колкот со зашивање "w ". Облечете го со копче надолу или фрлено на вашиот омилен мета за обичен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина : M. тенок, директно вклопување; тенок низ седиштето и бутот; седи пониско на половината. Мидриз. ZIP лета; Затворање на копчињата. Стајлинг со 5 џеб; Везење „W“. Флекс ткаенина; засилено шиење; лепенка на половината. Два лажички предни џебови; Два џебови на задниот дел со везови „W“. 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Тенок директен фармерки за мажи од Вранглер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата