• Свеж
Замена T20Q Fender компатибилен со 2005- Toyota Avalon Front, левиот возач CAPA овластен

Замена T20Q Fender компатибилен со 2005- Toyota Avalon Front, левиот возач CAPA овластен

DEN 277.28
Стока
Достапно е за нарачката

PRODUCT SPECIFICS Recommended Use : OE Replacement Quantity Sold : Sold individually Material : Steel Color/Finish : Primed Certification : CAPA Certified Replaces OE Number : 53812 AC050 Replaces Partslink Number : TO1240207 CInterchange Part Number : 53812 AC050, TO1240207 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty FENDERFenders come pre-primed and offer easy Инсталација со совршено вклопување-сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашиот оригинален Fender. Изработени до фабрички спецификации за инсталација без кавга, гарантирано. Лесно за да се подготви и Paint Premium, претходно подготвена завршница подготвена за процеси на пескарење и рафинирање. Веќе да го вратите вашето возило во нова состојба. и беспрекорни перформанси. Процесот на производство на производство ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража-Fender Comes со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. 2010 година Авалон (подмодел : ограничен, XL, XLS) го заменува бројот на ОЕ : 53812 AC050. Го заменува бројот на делови : TO1240207 C. Број на размена на дел : 53812 AC050, TO1240207. Одговара Изберете : 2005-2008 Toyota Avalon XL/XLS/Touring/Limited 2009-2010 Toyota Avalon XL/XLS/Limited и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата