• Свеж
Филтри за филтер за воздух, 6- во

Филтри за филтер за воздух, 6- во

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Филтер за воздух, Тип на филтер за воздух - Автомобилски мотор Внатрешен филтер за воздух, круг на дизајн на филтрирање на воздухот, само елемент - Автомобилски филтри бр, висина 20 во, ширина 6 3/8 во, должина 20 во, надворешна диа. 6 3/8 in, прирабница 7-1/2 Инфекција на должина : 20 Инспекции/Специјални карактеристики : Внатрешен воздух Елемент : 20 Инкредици : А. ГАСКЕТ : [1] прикачен; Ф. ГАСКЕТ : Само G103 -Nel Ement - Автомобилски филтри : Noutside Dia. : 6 3/8 IN, Flange 7-1/2 иницијатива : Дизајн на филтер за филтрирање на воздухот : Тип на филтер за рунда - Автомобилство : Мотор Внатрешен воздух за филтрирање на воздухот : 6 3/ 8 ИНПАЛИЦИЈА : За употреба со : Дизајн на филтер : Тип на ставка : филтер за воздух. Бренд : Филтри на Baldwin. Број на дел од производителот : PA2346.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата