• Свеж
Филтер за воздух Hengst E597L

Филтер за воздух Hengst E597L

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Хенгст Ер Филтерот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме филтер за воздух за буквално секој автомобил на патот денес. Филтерот за воздух на Хенгст се достапни за употреба на патишта и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Hengst E597 L филтер за воздух. Елементите на филтерот Hengst се користат за филтрација на разни хидраулични течности, лубриканти и други индустриски течности и гасови, во зависност од серијата. Во принцип, елементите на филтерот Hengst се состојат од комбинација на медиуми слични на starвезда, плетени филтри (3) наречен филтер-елемент, пакет . {должина] = 1,77 in. [Ширина] = 13,39 in. [Висина] = 6,69 во.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата