• Свеж
Нана јаже Мајка прстен 1- Избрани симулирани родилни камења, возрасни женски роза злато позлатена големина 9,5-камен8

Нана јаже Мајка прстен 1- Избрани симулирани родилни камења, возрасни женски роза злато позлатена големина 9,5-камен8

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овој возрасен женски прстен е персонализиран и прилагоден за вас. Кога ќе му подарите на овој специјален мајчински прстен на која било прекрасна дама во вашиот живот, без разлика дали е мајка, баба, сопруга или девојка, дефинитивно ќе направите прекрасен додаток на нивната колекција за накит. Willе ги наведете месеците за раѓање што ги сакате од лево кон десно.925 Стерлинг сребро или цврсто 10к бело, жолто или розово злато.2мм за максимална удобност. Семејниот прстен на родител на оваа мајка е персонализиран и прилагоден само за вас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата