• Свеж
Книга Со Приказни За Бубачки Д-Прстен Албум 8Х8-Бумбари

Книга Со Приказни За Бубачки Д-Прстен Албум 8Х8-Бумбари

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Овој пакет содржи еден албум со 3 прстени со 3-1/2х3-1/2во прозорец со фотографии на предниот капак и заштитници од 12 страници (единаесет џебови од 8х8 инчи и еден заштитник за картички со фото-рецепт со 3 џебови со различни големини). Албумите се достапни во различни дизајни. Албумите се со димензии 8-3/4х11х2-1/2 инчи. Увезени. Албумите се достапни во различни дизајни. Албумите се со димензии 8-3/4х11х2-1/2 инчи. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата