• Свеж
Accucold FF6BSSHHADA 25. во. Општа Намена Автоматско Одмрзнување Ада Висина Сите-Фрижидер-Црна

Accucold FF6BSSHHADA 25. во. Општа Намена Автоматско Одмрзнување Ада Висина Сите-Фрижидер-Црна

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Внатре, FF6 BSSHHADA користи автоматско одмрзнување со ниско одржување. За вградена верзија на оваа единица, видете ЈА FF6 BBISSHHADA. Внатре, FF6 BSSHHADA користи автоматско одмрзнување со ниско одржување. Целосна 5.Земја На Потекло : Европедимензија : 32. капацитет за складирање во тенок одговара. Намалено одржување со систем за автоматско одмрзнување. Нашиот уникатен испарувач е поставен зад задниот ѕид за да создаде беспрекорен, лесен за чистење ентериер. капацитет во удобен отпечаток од 24 инчи.63 " W x-SKU : SMMA2084 Accucold обезбедува широк спектар на сите фрижидери за складирање на општа намена. Оваа единица вклучува прилагодлив термостат за бирање. За вградена верзија на оваа единица, видете ЈА FF6 BBISSHHADA. Серијата FF6 ADA содржи 24 " широки сите фрижидери со големина за самостојна употреба во поставките во СОГЛАСНОСТ СО АДА.Акуколд обезбедува широк спектар на сите фрижидери за складирање на општа намена. Идеален отпечаток од 24 инчи обезбедува целосни 5,5 кубни. 32 " висина за употреба во поставки во согласност со упатствата НА АДА за помала висина на бројачот. FF6 BSSHHADA е 32" висок сите-фрижидер со целосна 5.Големина : 24 во. - ШКУ : СММА2084.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата