• Свеж
Главни места со црна лента Fau Fur Flush, 50 x60

Главни места со црна лента Fau Fur Flush, 50 x60

DEN 1039.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова ќебето за фрлање крзно од црно мејнстрим е совршено пријатно и гламурозно парче акцент за украсување на вашиот дом. Тоа е и функционално и декоративно. Willе ве задржи топло на секоја студена ноќ и ќе изгледате одлично драпено над каучот или на крајот од креветот. Луксузното крзно од крзно е направено од 100% полиестер, а кадифената задна страна е направена од 60% полиестер и 40% рециклиран полиестер. Ова ќебе за фрлање во средна тежина од 50 ”x60” беше дизајнирано со вашите потреби за удобност, топлина и стил во умот. Достапно во 3 бои : крем, розова и црна боја Постои опција за сите и секој стил на домашен декор. Предната страна на ова ќебе за фрлање е текстурирано лента од крзно што е лесно да се исчисти и одржува. Задниот дел има меко кадифено чувство кое обезбедува дополнителна пријатна удобност. Ова фрлање со крзно од крзно е машинско миење, само машината беше ладна одделно на нежниот циклус и се сува суво одделно. Погледнете упатства за перење за дополнителни информации. Возрасни и тинејџерски фрлаат Blacketunisex Фрли 50 "x60". Направено со рециклиран полиестер. Луксузно крзно крзно. Постелнина за возрасни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата