• Свеж
Светло кафеаво фау луксузно луксуз фрли 60in 84in

Светло кафеаво фау луксузно луксуз фрли 60in 84in

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање/ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на нечиј сон. Додадете посебен допир на текстура и удобност во вашиот простор за живеење со овој дизајнер Фрост Минк светло кафеаво флукс луксуз. Создадете и уживајте во вистинскиот изглед без да им наштетите на животните! *Рачно изработено во САД *Боја : Браун *Содржина на ткаенина : 100% акрилик *Реверзибилна *Задна страна : Совпаѓање на цврста боја светло кафеаво лаково луксузно фрлање 60in x 84in.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата