• Свеж
Tissavel Fau Fur рачно изработено фрлано ќебе

Tissavel Fau Fur рачно изработено фрлано ќебе

DEN 1039.84
Стока
Достапно е за нарачката

Запуштете се со пријатна топлина и луксузна удобност со ова елегантно килибарно сино ткиво ќебе со крзно. Tissavel е познат како крем на културата во колекцијата Faux Fur. Тоа е најдобриот квалитет и најлуксузното крзно што некогаш ќе го поседувате. Tissavel е висококвалитетна ткаена ткаенина со прекрасен сјаен куп. Тоа е не-тресење, супер меко и топло со кадифен и супер мек микрофибер. Перниците вклучуваат ** хипоалергичен надолу алтернативен полифил вметнат - невидлив патент за прилагоден изглед - Боја на задната ткаенина : сива * хипоалергична надолу алтернативна полиција * Содржина на ткаенина : 100% акрилик * Боја : Сина килибар * Големина : ќебе 80 W x 90 L ткив Фрли / ќебе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата