• Свеж
Едноставно Дејзи јастог Фест Фест Флеј Фрли ќебе, Маув, Стандардно фрлање

Едноставно Дејзи јастог Фест Фест Флеј Фрли ќебе, Маув, Стандардно фрлање

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 50 "X 60 " Mauve Lobster Fest Фест фрли ќебе од нашата колекција на наутички ноќи. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да го оживеете секој простор за живеење со крајбрежна вибрација! Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата